Sommeravslutning og treningstider sommer 2016

Junioravslutning

Førstkommende Onsdag 15.6.16 blir det tradisjonen tro avslutning for klubbens Juniorer til og med 18 år. Vi møter klokken 18:00 på Torsvikhuset. Her griller vi og samles om det sosiale. Vi holder på til 20:00. Klubben står som vanlig for mat og drikke. Påmelding til Øystein 92803243 eller trening(Replace this parenthesis with the @ sign)agotnes.no.

Senioravslutning

Vi arrangerer også avslutning for klubbens seniorer 18+ lørdag 25.6.16. Dette foregår hjemme hos Sensei, og starter klokken 19:00. Det blir grilling i tillegg til kurvfest og sosialt samvær utenom karategien. Ta med det du ønsker å spise og drikke. Påmelding til Øystein 92803243 eller trening(Replace this parenthesis with the @ sign)agotnes.no.

Sommertrening

Det blir sommertrening hver tirsdag fra 19:00 – 20:30 på Landro Skule gymsal. Følg med på facebooksiden vår for evt. Endringer av tidspunkt osv. Denne treningen er for junior fra og med 5 kyu (blått) og alle senior. Utøvere med 3. kyu og oppover oppfordres spesielt til å delta på disse treningene. Husk hansker og tannbeskytter på hver trening.