Informasjonsmøte ny dojo

Til alle medlemmer og foresatte.

Vi har med dette gleden av å invitere dere til informasjonsmøte på Ågotnes Skole i forbindelse med ny Dojo (treningshall). Møtet holdes torsdag 7/9 klokken 19:00 i et tildelt klasserom.

Det blir endrede treningstider denne dagen. Vi kjører samme tider som på mandager. Det vil si at juniorer trener fra 19:00 – 20:00, og seniorer fra 20:00 til 21:00 (tidene vil tilpasses etter tidsbruken på møtet).

Vi håper så mange som mulig av våre medlemmer og foresatte har mulighet til å delta på dette infomøtet da vi har vært så heldig å få til langtidsleie i lokale hos Ågotnes sveis. Her vil vi bygge en dojo over 2 etasjer. Dette vil gi klubben en helt ny mulighet i forhold til treningspotensiale.

På møtet vil styret presentere en planløsning, og fremdriftsplan, samt informere mer detaljert hvorfor dette er en viktig milepæl for klubbens drift.

Møtet holdes slik at foreldre kan delta på dette mens juniorene trener, og senior møter litt tidligere denne dagen. Det vil bli enkel servering av kaffe mm.

Vi sees!

Med vennlig hilsen styret i Ågotnes Karateklubb.